Головна Про компанію Підрозділи

Приватне акціонерне товариство "Компанія "Дніпро"

Про компанію
м. Дніпро,
вул. Глинки,12
т. 056 780-4-104
т. 050 340-4-104
E-mail: prat_dnipro@ukr.net

ПрАТ " Компанія "Дніпро" - це універсальна компанія, де працюють 50 кваліфікованих фахівців, які обслуговують об'єкти нерухомості, що належать компанії, надають тимчасово вільні площі в оренду юридичним та фізичним особам.

Також Компанія готова до співпраці з юридичними та фізичними особами за наступними видами діяльності:

-надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна;

- надання інформаційних послуг;

- діяльність страхових агентів і брокерів;

- допоміжна діяльність у сфері страхування;

- купівля та продаж власного нерухомого майна;

Головний офіс компанії розташований в центральній частині міста ДНІПРО (Дніпропетровськ), а філії і підрозділи надають послуги у більшості міст і районів Дніпропетровської області.

Компанія надає послуги з питань оренди офісних приміщень для ведення бізнесу на території області і у місті Дніпро як юридичним, так і фізичним особам з урахуванням наявної коньюктури ринку комерційної нерухомості та інтересів клієнта.

Клієнтами компанії є представники малого і середнього бізнесу, промислові, сільськогосподарські, торгові і комерційні підприємства, фінансові структури, державні установи, громадські організації а також фізичні особи- підприємці.

Компанія зацікавлена у довготривалому співробітництві з юридичними і фізичними особами, в питаннях розвитку Вашого бізнесу через надання бізнес-структурам, державним установам або фізичним особам-підприємцям послуг з оренди тимчасово вільних площ під офісні приміщення.


СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ

Статутний капітал ПрАТ "Компанія "Дніпро" складає 11 026 026 гривень. Засновником компанії виступила держава Україна, в особі Регіонального відділення Фонду Державного майна України по Дніпропетровській області. Починаючи з 2001 року доля держави Україна в статутному капіталі Товариства відсутня.

Починаючи з липня 2017 року Компанія зосередилась на наданні послуг з оренди комерційної нерухомості та інших напрямках фінансово-господарської діяльності на території Дніпропетровської області та у місті Харків.Для одержання відомостей щодо можливості оренди нерухомості у певному районі Дніпропетровської області, виберіть його внизу з списку філій та підрозділів за допомогою "миші" і отримайте більш докладну інформацію від представника Компанії стосовно наявних для оренди тимчасово вільних площ.

ДніпроВасильківкаВерхньодніпровськКривий РігКам'янськеЖовті Води
МагдалинівкаНікопольПокровПaвлoгрaдПетриківкаПетропавлівкаПокровське
СинeльникoвеСолонеЦapичaнка

49000, Україна, м. Дніпро, вул.Глинки, 12, тел.: 056 780-4-104, 050 340-4-104